קורס נהיגה נכונה

קורס נהיגה נכונה מיועד לכל מי שצבר את הנקודות כעונש בגלל עבירות תנועה מצטברות. אמנם יש כל מיני מקומות שבהם אפשר ללמוד את הקורס הזה כדי למחוק את הנקודות ולחזור למוטב, אבל

אם יש לכם אפשרות ללמוד אצל מורה לנהיגה שהידע שלו הרבה יותר רחב מכך ויש לכם אפשרות להרחיב את כל ההתנסויות אצלו תקבלו ממנו הרבה יותר מאשר מינימום שיעורי הנהיגה הנכונה שאתם צריכים.

מה צריך לדעת על קורס נהיגה נכונה?

זהו קורס שמחויב על ידי משרד התחבורה לצורך רענון או לצורך מחיקת נקודות חובה שנצברו בגלל עבירות תנועה, כאמור, ונהגים אלה מקבלים זימון מיוחד לקורס נהיגה מונעת. הקורס נמשך במשך 12 שעות ואחר כך תקבלו את האישור שעברתם זאת אם תעברו את המבחן המסכם ותופיעו לכל השיעורים מבלי להבריז מהם. אחר כך תחכו שנתיים כדי שימחקו לכם את הנקודות שצברתם אם לא חזרתם ועברתם עבירות נוספות. כלומר, יש כאן חשיבות מיוחדת לעבודה שאתם חייבים להוכיח את עצמכם ולא רק להתייצב לקורס הנהיגה הנכונה. במקרים מסוימים הנקודות יישארו בתוקף גם לאחר ארבע שנים ולכן חשוב מאוד לעקוב אחר ספירת הנקודות וצבירתן. יש גם קורסי נהיגה נכונה שמחולקים לפי בסיסי, ייעודי, או רק רענון. כל נהג ומה שנקבע לו ומחייב אותו.

קורס נהיגה נכונה - קובי כהן

לא מומלץ להתחמק מהקורס

מכיוון שאי אפשר להתחיל את הספירה מחדש מבלי לעבור את כל הקורסים הנדרשים מומלץ לא לדחות אותם ולא להתחמק מהם. קורס נהיגה מונעת יתחיל את הספירה שלכם בתום מחיקת הנקודות לפי התנאים ויקל עליכם מאוד. זה לא תמריץ להתחיל לצבור עוד עבירות תנועה חדשות, כמובן, אבל זה ימנע מכם הסלמה בסנקציות שמוטלות על עברייני תנועה. זאת, נוסף לעובדה שעבירות תנועה אינן דבר שיש להקל בו ראש בגלל חומרתן גם אם הן קלות לכאורה. כל הימנעות מתיקון הנקודות יקשה עליכם עוד וימנע מכם החלה חדשה.

הדרכה טובה

לכל קורס נהיגה נכונה יש את המדריכים שלו ובדרך כלל לוקחים את המורים המנוסים ביורת לנהיגה, שגם יכולים ללמד אתכם עוד מידע נוסף על מה שנחוץ. נצלו את ההזדמנות ללמוד כמה שיותר, לתקן טעויות שלכם ואת מה שלא ידעתם עד כה וחמק מעיניכם. זוהי ההזדמנות שלכם לתקן גם הרגלים שאינם טובים לכם בזמן הנהיגה ומסכנים את חייכם וחיי אחרים. חשיבותו של קורס נהיגה נכונה היא אם כך בדרך שבה תנצלו אותו כדי להפיק ממנו את מרב הידע והתועלת שאתם יכולים להפיק.

צרו קשר עוד היום עם קובי כהן - מורה נהיגה במרכז, קובי כהן הוא מורה יחודי אשר יקנה לכם את הכלים הטובים ביותר להצלחה על הכביש!

מורה נהיגה בראשון לציון
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
ראשון, 26 מרס 2023